AHMAD SURADJI

mája 1997 polícia zatkla samozvaného doktora čarodejníctva Ahmada Suradji potom čo našla tri telá pochované na plantáži cukrovej trstiny neďaleko jeho domova v okolí mesta Medan, hlavného mesta Severnej Sumatry. 
Ahmad, taktiež známy ako Nasib Kelewang , alebo Datuk Maringgi sa spočiatku priznal k vraždám 16 žien behom piatich rokov. Pátranie v Ahmadovom majetku ovšem odhalilo šaty a hodinky patriacim 25 pohrešovaným ženám. Behom dalšieho výsluchu sa tento 48 ročný chovateľ dobytka doznal k zabitiu 42 osôb behom 11 rokov. Ahmadove tri ženy boli taktiež zatknuté ako spoluvinice vrážd a z ukrývania tiel. Tento kúzelník mal u miestnych obyvateľov úctu a tí sa na neho často obracali pre lekársku a spirituálnu radu. Mnoho žien se na neho obracalo s prosbou o zaistení vernosti ich manželov, alebo milencov. Polícia verí, že obete, vätšina vo veku 11 – 30 rokov vyhladala kúzelníka dobrovolne, bez vedomia svojej rodiny, mnoho z obetí boli prostitútky. Po zaplatení $200 – $400 vzal Suradji svoju obeť na trstinovú plantáž, blízko svojho domu, kde ju, ako súčasť obradu, zaviedol do podzemia, kde ju uškrtil elektrickým káblom. Potom pil ich krv, mrtvolu vyzliekol a hlavu spálil, aby zvýšil svoju magickú silu. 
Suradji povedal polícií, že pred deviatimi rokmi mal sen, v ktorom mu duch jeho otca povedal, že má zabiť 70 žien a vypiť ich krv, aby sa stal liečitelom. 27. februára 1998, indonézky súd odsúdil tohoto kúzelníka k trestu smrti zastrelením.